İKİ ELMANIN SIRRI

İKİ ELMANIN SIRRI
"İki Elmanın Sırrı" Çekmeköy Belediyesi ve Sealed Air’in iş birimi Diversey Care, Şeffaf Mutfak Projesi için protokol imzaladı...
İKİ ELMANIN SIRRI

Çekmeköy Belediyesi ve Sealed Air’in iş birimi Diversey Care, Şeffaf Mutfak Projesi için protokol imzaladı.

Çekmeköy Belediyesi’nin yeni projesi “Şeffaf Mutfak” için, Sealed Air’in iş birimi Diversey Care ile proje ortaklığı protokolü imzalandı. Çekmeköy Belediyesi'nde gerçekleştirilen imza törenine; Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Sealed Air’in iş birimi Diversey Care  Genel Müdürü Gökhan Özdöl ve belediye başkan yardımcıları, firma temsilcileri ve proje ekibi  katıldı.İmza töreninde konuşan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “ Vatandaşlarımıza ve iş yerlerine fayda sağlayacak böylesi güzel bir projeye imza attığımız için gururlu ve mutluyuz. Bu projede emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu projeler ilçemizin marka değeri açısından son derece önemli. Bize verdikleri destek için Sealed Air’e de teşekkür ederim,” dedi.

Projede dahil olacakları konulardan bahseden, Sealed Air’in iş birimi Diversey Care  Genel Müdürü Gökhan Özdöl, ”Projede işini iyi yapmak isteyen, heyecanlı bir ekip var. İnşallah Çekmeköy ilçesinde başlayan bu projeye biz de elimizden gelen desteği yaparak, istenen seviyeye taşıyacağız,” dedi.

Program imzaların atılması ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.Çekmeköy’de  billboardlara çıktığı günden itibaren büyük merak uyandıran iki elmanın sırrı  ve projenin detayları; önümüzdeki günlerde proje ortakları, iştirakçiler, proje hedef kitlesi ve basının katılacağı bir programda duyurulacak.

Henüz yorum yapılmadı

Yorum Yaz

Sizde yorum yazın...
Adınız
E-posta
Yorum